צרו עמנו קשר
מכירות: 052-3888806
תמיכה: Support@Studio-POV.com
בניית אתרים
 
תהליך בניית אתר
ההתקדמות הטכנולוגית והעסקית העצומה בעולם האינטרנט על תחומיו השונים לימדה אותנו כי בניית אתרים  איכותיים באינטרנט אינה עניין של מה בכך. מידת ההשקעה, הטיפוח, ותשומת הלב לקטן שבפרטים הם בעלי חשיבות עליונה, ויעשו את ההבדל בין האתר שלך לבין אלה של מתחריך. על מנת להשיג תוצאה אופטימאלית אין מנוס מלהעסיק בעלי מקצוע איכותיים, יצירתיים ומקוריים שיציבו אותנו ואותך צעד אחד לפני המתחרים. אנו ניצבים בפניך, הלקוח הבא של STUDIO-POV, כאשר באמתחתנו ניסיון גדול בפרויקטים מסוגים שונים ומגוונים וקשת רחבה של לקוחות מרוצים. אתרי קניות, תדמית ופורטלים, הם רק חלק קטן מהרזומה שלנו, כאשר אנו רואים בשביעות רצונו של הלקוח חשיבות עליונה, ואתגר עיקרי העומד לנגד עינינו. תהליכי העבודה שלנו מתנהלים בתאום מוחלט עם הלקוח כאשר אנו מעדכנים אותו באופן שוטף על תחילתו וסיומו של כל שלב, תוך שמירה על לוח הזמנים שנקבע מראש.

איך מתחילים?
תהליך העבודה של בניית אתר מתחיל בפגישה בינינו לבין נציגך. עיקרה של פגישה זו יהיה קבלת תמונה ברורה של החזון שלך לגבי אתר האינטרנט בו אתה מעוניין מבחינת מהות ומטרות, ואפיון ראשוני של האתר, כאשר אנו נתרום לפגישה מספר המלצות להמשך הדרך, מתוך נסיוננו והיכרותנו עם תחום האינטרנט על מנת לסייע ככל האפשר להצלחת הפרויקט.

אפיון האתר
לאחר הפגישה בה דובר על איפיון ראשוני של האתר ועל תיאום ציפיות , אנו עוברים לשלב נוסף והוא האפיון הטכני המדויק של האתר, האפיון יעשה ע"י הלקוח ובעזרת אנשי המקצוע של חברת Studio-POV תוך כדי שימת דגש על כך שהאתר ישרת את תכליתו בצורה הטובה ביותר ויכלול את כל המודולים המתאימים לאתר.
המטרה היא לרדת לפרטים הקטנים ביותר, על מנת ליצור ממשק איכותי, אך עם זאת ידידותי ונוח לשימוש, שיוסיף לאפיל של האתר ויעודד גלישה חוזרת ושהיות ארוכות יותר.

קונספט עיצובי
השלב הבא יהיה בניית קונספט של עיצוב, תוך התייחסות מתמדת אל לוגו החברה או המותג (וגם עיצובו מחדש, במקרה הצורך), קהל היעד ופלח השוק אליו אנו פונים, ואופיו ומהותו הכלליים של האתר- תוך שמירה על ייחודיות ומקוריות מקסימליים. 

פיתוח ובנייה
עם סיום שלב האפיון ואישור הסקיצות מגיע הזמן ליישום ובנייה בפועל את אתר האינטרנט שלך, כאשר בשלב זה הדגש הוא על יישומו של האפיון על כל פרטיו, השלמת תהליך העיצוב לכל דף ודף, אופטימיזציה של האתר לקידום במנועי החיפוש, בקרת איכות, ואף מקצה שיפורים טכני לאפיון המקורי על מנת להשיג מוצר מלוטש ואיכותי.

עולים לרשת, קידום האתר !
עם סיום בניית האתר, ולאחר שאנו מוודאים את שביעות רצונך מכל חוליה  בשרשרת התהליכים, הגיע הזמן להסיר את הלוט מעל אתר האינטרנט, ולהעלות אותו לרשת לאחר אחסונו על שרתינו. פה כמובן, לא מסתיים  תהליך בניית האתר ואנו מגיעים בעצם לשלב החשוב ביותר והוא קידום האתר במנועי החיפוש. כיום מרבית התנועה אל אתרי האינטרנט מתבצעת באמצעות מנועי החיפוש ובראשם גוגל.  קידום האתר במנועי החיפוש הוא אחד המפתחות להצלחת האתר. מקדמי האתרים של חברת Studio-POV  יספקו לך את הכלים הנדרשים על מנת לקדם את אתרך בצורה החכמה והטובה ביותר במנועי החיפוש. 

חברת studio-pov מעסיקה כיום מתכנתים ומעצבים בעלי תודעת שירות גבוה
ובעלי יכולת ביצוע באיכות הגבוה ביותר,  אנו ערוכים לטפל בכל פניה ובכל עצה
 שתבקש לדעת ,  נשמח לעמוד לרשותך בכל עת .

viagra nz pharmacy"לאחר חיפוש נרחב ברשת לחברה שמתמחה בבניית אתרים החלטנו לבחור בחברת POV STUDIO להקמת האתר החדש שלנו." - אילנה פרק , סולאר קלין

"תודה על היחס האישי, הסבלנות, העיצובים, הפרטים הקטנים שהפכו את העבודה איתכם למהנה עבורנו" - מרב בן דוד, שבילים
אתר: http://www.svl.co.il


"תודה על הסבלנות המקצועיות והיצירתיות שהפגנתם בבניית האתר ועיצוב הלוגו שמייצג אותנו " - אילנית, סוסים בגורן

"שביעות הרצון של הלקוח שלי עמדה בראש מעייניו של צוות הסטודיו לכל אורך הדרך" - יורם טיירג´יאן, Magenta Systems

"מן הרגע הראשון קיבלתי את הרושם שיש לי עסק עם הטובים ביותר" - תומר בלום, אמביל


להמלצות נוספות

Valid HTML 4.01 Transitional